Ubezpieczenie i ubezpieczenia OC, AC i inne

Kalkulator ubezpieczeń online

Towarzystwa Ubezpieczeniowe
Średnia ocena ubezpieczyciela
Ocena: 4.5/5
 
Aviva
Liczba opini: 11
Użytkownicy Ubezpieczenie.net zdecydowanie polecają.
Zobacz wszystkie opinie użytkowników

Towarzystwo ubezpieczeniowe Aviva

Aviva

Historia Aviva

Dawniej Comercial Union, a dziś Aviva, jest spółką akcyjną, która działalność rozpoczęła w 1992 roku. Nazwę zmieniła 1 czerwca 2009 roku. Powstała z połączenia między innym grup tkj.: Comercial Union, General Accident i Norwich Union. Stanowi ona oddział międzynarodowej grupy Aviva, zajmującej w rankingu światowym szóste miejsce, a pierwsze w Wielkiej Brytanii (biorąc pod uwagę wielkość przychodów). Prowadzi działalność w 28 krajach Europy, Ameryki Północnej i Azji.  Jest to firma ubezpieczeniowa będąca w kręgu największych instytucji finansowych w Polsce.

Siedziba i oddziały Aviva

Siedzibą główna grupy Aviva znajduje się poza granicami Polski, a mianowicie w Londynie, z dokładnym adresem - Aviva plc St Helen's 1 Undershaft London EC3P 3DQ United Kingdom. Placówki i oddziały towarzystwa Aviva znajdują się na terenie Polski. Ich siedziby to m.in.: Konin, Legnica, Mielec, Nowy Sącz, Siedlce, Przemyśl, Bydgoszcz, Częstochowa, Elbląg, Ełk, Gdańsk, Katowice, Kraków, Koszalin, Lublin, Olsztyn, Poznań, Płock, Radom, Rzeszów, Sopot, Szczecin, Tarnów, Toruń, Warszawa (23 oddziały), Łódź, Bełchatów, Białystok, Kielce, Bielsko-Biała, Nowy Targ, Krosno, Piła, Skierniewice, Szczecin, Tarnobrzeg, Zielona Góra.

Kapitał Aviva

Aktywa, jakimi zarządza spółka Aviva wynoszą około 70 mld złotych. Główny kierunek działalności grupy to długoterminowe inwestycje, a także indywidualne ubezpieczenia na życie. Obsługiwanych jest przez nią 3,5 miliona osób. Aviva Sp. z o. o. posiada swoją siedzibę w Warszawie na ulicy Domaniewskiej 44. Kapitał zakładowy ma wartość: 41 085 500 zł.

Oferta Aviva

Oferta grupy Aviva przewiduje także: fundusze inwestycyjne, grupowe ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia majątkowe dla indywidualnych petentów tzw.: "Nowa Perspektywa" i firm, oraz ubezpieczenia zdrowotne. Towarzystwo podjęło współpracę z Bankiem Zachodnim WBK, ale tez z innymi bankami w zakresie bancassurance ( to jest wspólnej sprzedaży usług ubezpieczeniowych, jak i bankowych). Dzięki zamówieniom internetowym można także wykupić ubezpieczenie turystyczne "w podróży" ( krótkoterminowe). Warto wspomnieć, że dla klientów indywidualnych dostępny jest pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych. Ich sprzedaż odbywa się przez telefon i internet, czyli w systemie direct.

Zgłoszenie szkody Aviva

801 888 444
+48 22 557 44 44

Wykup polisę ubezpieczeniową on-line w Aviva

Aktualności
nt. Towarzystwa ubezpieczeniowego Aviva

Wylicz składkę online i kup OC+AC – otrzymasz kupon na hydrofobizację

Klienci, którzy do 30 grudnia br. wyliczą przez internet składkę i kupią pakiet OC+AC w Avivie, otrzymają kupony upoważniające do skorzystania z usługi hydrofobizacji szyby samochodu w sieci NordGlass.
Więcej

Aviva obala mity o singielkach

Wolna, ładna i powab ... zaradna? Życie na wysokich obrotach, na wysokiej stopie i na wysokich szpilkach - tak stereotypowo postrzega się życie singielki. Popularne seriale i reklamy pokazują sylwetki kobiet niezależnych i rozrywkowych, żyjących dniem dzisiejszym i nie zaprzątających sobie głowy przyszłością.
Więcej

Wasze opinie
nt. ubezpieczeń samochodowych w Aviva

Szeroki zakres

AC Aviva oferuje bardzo ciekawe rozwiązania. Mam pewność że w nieoczekiwanej sytuacji nie będę
Więcej

słodziak!

nie znam się na tych ubezpieczeniach, ale reklamy mają słodkie (Pan Pikuś! xD) więc się skusi
Więcej

Dobrze, Szybko, Tanio

jak w temacie. Przynajmniej w moim przypadku. Likwidacja szkody ok 45% wartości auta - nie cały ty
Więcej
Wyślij swoją opinię i oceń ofertę
Zgłoś problem