Ubezpieczenie i ubezpieczenia OC, AC i inne

Kalkulator ubezpieczeń online

Towarzystwa Ubezpieczeniowe
Średnia ocena ubezpieczyciela
Ocena: /5
 
TU ZDROWIE
Liczba opini: 0
Zobacz wszystkie opinie użytkowników

Towarzystwo ubezpieczeniowe TU ZDROWIE

TU ZDROWIE

Historia TU ZDROWIE S.A.

TU ZDROWIE S.A., dawniej Medica Polska Ubezpieczenia Zdrowotne Towarzystwo Ubezpieczeń SA rozpoczęła swoją działalność 28 września 2010 roku. Budowa tego pierwszego polskiego Towarzystwa Ubezpieczeń miała swój początek w 2008 roku. Początkowo Medica Polska oferowała swe usługi marynarzom i ich rodzinom. Dziś, oprócz branży morskiej, świadczy opiekę zdrowotną także zakładom pracy i pacjentom prywatnym. Cel Towarzystwa to zapewnienie prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego, które w pełni spełnia oczekiwania Polaków. Towarzystwo dąży także do tego, aby przewyższać to, co oferują swym pacjentom ubezpieczenia zdrowotne w pozostałych wysokorozwiniętych krajach. Medica posiada wieloletnie doświadczenie, realizując świadczenia medyczne. Przez 365 dni w roku, 7 dni w tygodniu, Medica koordynuje leczenie wielu tysięcy Polaków w oparciu o 24h Pogotowie Medyczne, 24h Centrum Operacyjne (Infolinia Medyczna), Przychodnie Specjalistyczne i Sieć Medyczną Medica Polska. Infolinia umożliwia uzyskanie danych wybranej przychodni o każdej porze dnia i nocy. Ubezpieczeni mają też do dyspozycji nowoczesne technologie medyczne, które gwarantują leczenie na poziomie europejskich standardów.

Siedziba TU ZDROWIE S.A.

Główna siedziba spółki Medica znajduje się w Gdyni na ul. Śląskiej 21. Placówki firmy funkcjonują na terenie całego kraju. Medica współpracuje z kilkuset Partnerami Medycznymi Allianz. Dzięki temu, pacjenci mogą uzyskać opiekę zdrowotną zarówno w placówce oferującej szeroki zakres usług medycznych, jak i w ośrodku zajmującym się leczeniem jednego, danego schorzenia.

Kapitał TU ZDROWIE S.A.

Kapitał Medica Polska wynosi 15 800 000 zł o w całości został opłacony.

Oferta TU ZDROWIE S.A.

Medica Polska ma do zaoferowania szeroki pakiet usług medycznych już za 47 zł miesięcznie. Każdy klient ma zagwarantowany pakiet usług assistance, który ma w ofercie m. in. przywóz leków, opiekę nad dziećmi, transport medyczny. Można także, w razie potrzeby, korzystać z usług klinik Lux Med. Do wyboru są dwa ubezpieczenia: Medica Standard oraz Medica Plus.

Medica Standard jest pakietem podstawowym. Obejmuje między innymi porady lekarskie dotyczące podstawowej opieki, testy diagnostyczne, szczepienia przeciwko grypie itp. Szerszy zakres usług oferuje pakiet Medica Plus. Jest wzbogacony np. o porady w ramach opieki specjalistycznej, porady internisty w ramach wizyt domowych czy szeroki zakres usług stomatologicznych. Ubezpieczony ma też możliwość wykupienia Pakietu Rodzinnego, który obejmuje całą rodzinę.

Po podpisaniu umowy ubezpieczenia, każdy klient otrzymuje certyfikat, zawierający potwierdzenie objęcia ubezpieczeniem.

Kontkt

www.tuzdrowie.pl

biuro@tuzdrowie.pl

Wykup polisę ubezpieczeniową on-line w TU ZDROWIE

Zgłoś problem