Ubezpieczenie i ubezpieczenia OC, AC i inne

Kalkulator ubezpieczeń online

Towarzystwa Ubezpieczeniowe
Średnia ocena ubezpieczyciela
Ocena: 4.6/5
 
TUZ
Liczba opini: 17
Użytkownicy Ubezpieczenie.net zdecydowanie polecają.
Zobacz wszystkie opinie użytkowników

Towarzystwo ubezpieczeniowe TUZ

TUZ

Historia TUZ

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUZ istnieje od 2003 roku, otrzymując od Ministra Finansów licencję na działalność 25 lipca. W 2007 już 200 tysięcy osób zabezpieczało majątek w tej firmie. Od początku celem Towarzystwa jest przede wszystkim dostosowanie oferty do indywidualnych oczekiwań Polaków, a także poczucie stabilności finansowej klientów.

Siedziba i oddziały TUZ

Główna siedziba TUZ znajduje się w Warszawie na ulicy Poleczki 35, gdzie mieści się także Dział Handlowy. Firma posiada dobrze rozwiniętą sieć sprzedaży i jednostki terenowe w całym kraju, m.in. w Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Radomiu czy Szczecinie. Działa za pośrednictwem trzynastu przedstawicielstw i oddziałów np. w Lublinie, Białymstoku i Katowicach. Oprócz tego, prawie 1000 osób zawiera umowy z klientami na rzecz Towarzystwa. Aby umówić się z agentem ubezpieczeniowym, należy skontaktować się z jedną z placówek lub porozumieć się drogą mailową. Szkody można zgłaszać pod numerem telefonu (22) 327 60 60. Zgłoszenia są przyjmowane w dni robocze między 8.00 a 16.00 lub bezpośrednio w najbliższym oddziale terenowym, a także faxem, listem lub e-mailem.

Kapitał TUZ

Kapitał Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych TUZ wynosi 11.388.820,00 zł i jest w całości opłacony. Firma posiada wyłącznie kapitał polski.

Oferta TUZ

Towarzystwo TUZ oferuje dobrze działający system likwidacji szkód. Wciąż intensywnie rozwija sieć rzeczoznawców współpracujących z TUZ. Głównym założeniem firmy jest wzajemna pomoc w wypadku pojawienia się niespodziewanych zjawisk naturalnych lub też utraty czy zniszczenia majątku. Zajmuje się również ochroną działalności przemysłowej, finansowej i ochroną osobową.

TUZ specjalizuje się w ubezpieczeniach finansowych, biznesowych, domu i mieszkania, a także w ubezpieczeniach komunikacyjnych i rolnych.

Jeśli chodzi o gwarancje ubezpieczeniowe, TUZ udziela ich po przeprowadzeniu oceny ryzyka. Towarzystwo zobowiązuje się do zapłaty określonego świadczenia finansowego na rzecz Beneficjenta, który został wskazany w dokumencie gwarancji. Firma ma obowiązek wypłaty maksymalnej kwoty zawartej w gwarancji.

Zgłoszenie szkody TUZ

+48 22 327 60 60

Wykup polisę ubezpieczeniową on-line w TUZ

Aktualności
nt. Towarzystwa ubezpieczeniowego TUZ

Wasze opinie
nt. ubezpieczeń samochodowych w TUZ

Bez problemów

Ubezpieczenie AC, które kupiłem w tej firmie, na razie sprawdza się dobrze, było przydatne jeden
Więcej

Oc i ub mieszkania

OC jak w każdej innej firmie i tak po szkodzie to problem poszkodowanego. Firma ogólnie godna pole
Więcej

Tanie i dobre

Tanie i dobre. Chociaż firma nie jest tak znana, to jednak naprawdę zaoferowali mi dobre warunki,
Więcej
Wyślij swoją opinię i oceń ofertę
Zgłoś problem